Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

План районної ради на 2012 рік

 

І квартал

1.Звіт редактора районної газети «Прапор перемоги»

Готують:редакція газети «Прапор перемоги», постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики , взаємодії з органами місцевого самоврядування

2.Звіт завідувача комунальної установи «Калинівський районний трудовий архів».

Готують: комунальна установа «Калинівський районний трудовий архів», постійна комісія районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном.

 

3.Про хід виконання Комплексної програми захисту населення і територій Калинівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2009-2015 роки.

Готують: відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань охорони природи, благоустрою, комунального господарства

ІІ квартал

1.Звіт постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами.

Готує:постійна комісія районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами.

2.Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-будівельний інжиніринг».

Готує:комунальне підприємство «Архітектурно-будівельний інжиніринг», постійна комісія районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном.

3.Про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Калинівського району на 2010-2014 роки.

Готують:Калинівський РВ УМВС у Вінницькій області, служба у справах дітей, постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини.

ІІІ квартал

1.Звіт голови районної ради.

Готують:виконавчий апарат районної ради, постійні комісії районної ради

2.Про хід виконання комплексної програми «Вчитель» на 2006-2012 роки.

Готують:відділ освіти райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань освіти, культури та духовного відродження, спорту та роботи з молоддю.

3.Про хід виконання районної програми «Зміцнення здоров’я дітей до 3-х років та жінок репродуктивного віку на 2010-2012 роки».

Готують:Калинівська ЦРЛ, комунальна установа «Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», постійна комісія районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами.

ІУ квартал

1.Звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень.

Готують:відділи апарату райдержадміністрації

2.Про програму соціально-економічного розвитку Калинівського району на 2012 рік.

Готують: управління економіки райдержадміністрації, постійні комісії районної ради

3.Про районний бюджет на 2012 рік.

Готують:фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, проведення економічних реформ та управління комунальним майном.

4.Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.

Готують:Калинівська ЦРЛ, комунальна установа «Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», постійна комісія районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація