Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Звіт голови районної ради за 2017 рік

(Фото до звіту голови див.ФОТОГАЛЕРЕЮ)

З В І Т

голови районної ради за 2017 рік

Відповідно до чинного законодавства, дозвольте прозвітувати за проведену з Вами роботу в 2017 році.

За звітний період проведено:

8 пленарних засідань, розглянуто 95 питань;

20 засідань постійних комісій, розглянуто 96 питань.

На сьогоднішній день в постійних комісіях районної ради на контролі перебуває 343 рішення, в тому числі 36 цільових програм, з них 10 прийняті у поточному році.

Відбулось 3 засідання Координаційної ради при голові районної ради.

Всі розглянуті питання стосувались формування районного бюджету, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, правопорядку, управління комунальної власності земельних відносин та інших сфер життєдіяльності району.

По всіх питаннях були прийняті узгоджені рішення.

 Промисловість

Підсумовуючи роботу промислового сектору району за 10 місяців 2017 року можна стверджувати, що підприємствами району в нинішньому році закріплена позитивна тенденція приросту обсягів промислового виробництва.

За звітний період вироблено промислової продукції на суму 964,5 млн.грн., що на 45% більше попереднього року (в діючих цінах). Майже всі підприємства підтримують стратегію економічного зростання:

-       ПрАТ «Калинівський машзавод» в 2,7 рази (обсяг виробництва (153,4 млн.грн.)

-       Овечацьке МПД ДП Укрспирт на 80% (обсяг виробництва 47,7 млн.грн.)

-       ПАТ РП «Агромаш» в 5,5 рази (обсяг 1,7 млн.грн.)

-       ТОВ «Агромаш-Калина» - в 2,3 рази (обсяг 67,8 млн.грн.)

-       ТОВ «Екосфера» - на 10,8% (обсяг 210,6 млн.грн.)

-       ТОВ «Термінус» - на 65% (обсяг 84,7 млн.грн.)

Сільське господарство

Досить напружений, але разом з тим і результативний був поточний рік для АПК району, який продовжує динамічно розвиватися.

За попередніми підсумками валове виробництво зерна по сільгосппідприємствах району очікується в обсязі понад 222, 1 тис. тонн, при середній урожайності 69,5 ц/га.

Таким чином хлібороби району зможуть перевершити власний до цього рекордний минулорічний здобуток на 15,3 тис. тонн, або на 7,4 %.

Цьогоріч зерновиробництво в районі потужно представлено ранньою групою колосових на рівні 90 тис. тонн, при середній урожайності 57,1 ц/га.

Але найбільша питома вага в загальному обсязі зерна буде належати кукурудзі, збір якої по причині складних погодних умов продовжується (на площі 3,8 тис. га) і по завершенні очіковано сягне найвищої позначки понад 130 тис. тонн, при середній урожайності 85,4 ц/га в сухому зерні.

На загальнорайонний результат працюють всі без виключення учасники агровиробництва.

Але серед інших такі сільгосппідприємства, як:

- СТОВ «Промінь», с. Черепашинці

- КФ ПрАТ «Зернопродукт МХП», с. Іванів                        

- КФ ПрАТ «Райз-Максимко», с. Бережани

  вигідно вирізняються своїм масштабним внеском та продуктивністю формують основу зерновиробництва району.

Вищезазначеними господарствами очікується збір біля 55,0 тис. тонн збіжжя, що складе четверту частину від загального обсягу при урожайності понад 100ц/га.

Як завжди успішно спрацювали в цьому році сільгосппідприємства, які також входять до авангарду АПК району.

Це перш за все:

-       ПОСП «Нападівське», с. Нападівка

-       ПП «Радівське» по ВСГП, с. Радівка

-       ТОВ «Турбів-агро», с. Мирне

-       СТОВ «Маяк», с. Ст. Пиків

-       ТОВ «Агро-Ленд», с. Котюжинці

-       ПСП «Поділля Агро», с. Н. Пиків

-       ПрАТ «Калинівський Агрохім», с. Байківка, та ряд інших господарств.

Незважаючи на всю складність і примхливість погодних умов аграріям району все таки вдалося зібрати вирощений урожай соняшнику та сої з досить непоганими результатами на фоні минулих років.

Виробництво соняшнику сягнуло 23,2 тис. тонн при урожайності                26, 1 ц/га, сої відповідно 10, 6 тис. тонн при урожайності 22, 7 ц/га.

Досить непростим, але як ніколи результативним є цьогорічний сезон для бурякосіючих господарств району.

Незмінним флагманом цієї галузі є СТОВ «Промінь», с. Черепашинці, якому належить третина всієї площі посіву цукрових буряків – 539 га та 40 % валового виробництва солодких коренів по сільгосппідприємствах району при урожайності 710 ц/га.

В цілому по району в поточному році очікується збір цукросировини на рівні 100,1 тис. тонн при рекордній урожайності 651 ц/га, що на 100 ц/га, або на 18 % перевершить показник 2016 року.

Більше 700 ц/га досягнуто урожайність в ПП «Радівське» по ВСГП         с. Радівка, ПОСП «Нападівське» с. Нападівка.

Без перебільшення цей рік є найурожайнішим за всі роки калинівських буряководів.

В галузі тваринництва Калинівщина традиційно є лідером в області за чисельністю поголів’я ВРХ в організованому секторі.

Станом на 01.11.2017 р.  в сільгосппідприємствах району утримується понад 10,8 тис. голів ВРХ, в т.ч.  3048 голів корів, свиней – 4,5 тис. голів, птиці – 117,5 тис. голів.

За 10 місяців поточного року валове виробництво молока становить       16,3 тис. тонн, при середньому надої на одну корову – 5276 кг, що на 11 % більше відповідного показника минулого року.

Очікується до кінця року від однієї корови одержати надій понад 6200 кг - показник молочної продуктивності рекордний для нашого району. Щодоби район реалізовує понад 115 тонн молока, в т.ч. 45 тонн від агроформувань, яке служить сировинною базою для 11 молокопереробних заводів.

Вирощування м’яса в живій вазі знаходиться на рівні 2,0 тис. тонн, реалізація майже на 2,1 тис. тонн.

Прикладом професійного та ефективного ведення галузі тваринництва в районі є ПОСП «Нападівське» с. Нападівка, де успішно працює найсучасніший молочний комплекс розрахований на 1200 корів.

На даний час в господарстві утримується понад 2,3 тис. голів ВРХ,              в т.ч. 916 корів. Господарством щоденно виробляється 22 тонни молока або майже 45 % загального районного обсягу. Такий стан справ в молочному скотарстві та надій на корову на рівні 8 041 кг забезпечує підприємству номінацію на обласному рівні – «Найкращий виробник молока».

СТОВ «Промінь» с. Черепашинці завдяки інтенсивному веденні тваринницької галузі в поєднанні з найчисельнішим біля 2,3 тис. поголів’ям ВРХ зуміло зберегти за собою лідируючу позицію в сегменті виробництва яловичини на обласному рівні. В загальнорайонному обсязі на підприємство припадає третя частина виробництва м’яса ВРХ.

Надзвичайно продуктивно і ефективно представлена галузь тваринництва в ПП «Радівське» по ВСГП, де вироблено 2,7 тис. тонн високоякісного молока, що становить понад 16 % від загальнорайонного обсягу.

 Успішно розвивають і нарощують темпи виробництва продукції тваринники сільгосппідприємств:

-       КФ ПрАТ «Зернопродукт МХП», с. Іванів

-       СТОВ «Маяк», с. Ст. Пиків

-       СВК «Колос», с. П. Лисіївка

АПК району досить серйозну увагу приділяє систематичному оновленню і модернізації основних технологічних виробничих процесів, використанню потужної сучасної с/г техніки, подальшому розширенню логістики сушки, очистки та зберігання зерна і т.п., що є запорукою сталого розвитку та підвищення ефективності сільськогосподарської галузі.

Задля цього тільки за 10 місяців 2017 року сільгосппідприємствами району придбано 40 одиниць різної складності техніки на загальну суму   36,2 млн. грн. І робота в цьому плані продовжується.

Слід відмітити, що в поточному році поряд з вирішенням чисто виробничих питань аграрії району активно і потужно долучаються до всіх без виключення сфер соціально-економічного розвитку району, покращення соціальної інфраструктури сільських територіальних громад. За що ми їм особливо вдячні.

Соціальний захист

З метою соціального захисту населення під час підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги в управлінні праці та соціального захисту щоденно проводиться прийом громадян та роз’яснення про порядок призначення житлових субсидій.

На 1 листопада 2017р. користується субсидією по відшкодуванню витрат на оплату житлово-комунальних послуг  9792 сімї,  нараховано субсидій на суму 133.7млн.грн., профінансовано 98.8млн. грн.

В зв’язку з збільшенням звернень щодо призначення житлових субсидій в управлінні праці та соціального захисту населення створено відділ по прийому громадян району.

З метою забезпечення безперешкодного доступу всіх верств населення до отримання послуг проводиться  обладнання кабінету прийому громадян за принципом «прозорого офісу» на першому поверсі у будинку управління праці та соціального захисту населення.

У 2017 році невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання або електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, не залишилися на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуються на особові рахунки одержувачів субсидії в банківській установі або виплачуються через поштові відділення.

З заявами щодо  виплати частини невикористаних сум субсидій до управління праці та соціального захисту населення  звернулись 6595 осіб (92.5 % від загальної  кількості потенційних  отримувачів компенсацій)  на суму 4.2 млн. грн..

         Станом на 27.11.2017 року  виплачено зазначених компенсацій  на суму 3,1 млн. грн.

          В районі проживає 324 осіб (165сімей) з Донецької та Луганської областей та АР Крим, з них 109 сім’ям призначено допомогу на житлово-комунальні послуги. Загальна сума виплаченої допомоги в січні - жовтні  2017 році  становить 1608.99тис. грн.

Із загальної кількості переселенців на обліку перебуває 146 переселенців (46 сім’ї) з АР Крим, та 178 (119 сімей) – з Донецької та Луганської областей.

В с. Нова Гребля в гуртожитку профтехучилища проживають 125 чоловік кримських татар (36 сімей). Інші 21 переселенець (10 сімей) проживають у родичів.

  Станом на 27.11.2017р. на обліку в Єдиному державному автоматичному реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває 937 учасників бойових дій, які брали участь в АТО, з них 17 осіб мають статус інваліда війни і користуються пільгами згідно законодавства. Сімям 7 загиблих в ході проведення АТО встановлено статус сімей загиблих ветеранів війни.

Станом на 27.11.2017р. на обліку для забезпечення санаторно-курортними  путівками перебуває 44 учасника бойових дій з числа учасників АТО, в тому числі 34 інваліди війни. За 10 місяців поточного року забезпечено 15 чоловік згаданої категорії путівками на санаторно-курортне лікування, 1 учасник АТО пройшов курс психологічної реабілітації, 1 інвалід війни  та 5 учасників отримали послуги з професійної адаптації, 28 осіб проходять курс навчання на водіїв різних категорій. За 11 місяців поточного року за сприянням Народного Депутата України Юрчишина П.В. 127 учасників АТО отримали безкоштовне санаторно-курортне лікування в санаторії «Родон».

В структурі територіального центру соціального обслуговування є 4 підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома, стаціонарне відділення, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення соціально-побутової адаптації.

В селі Н.Гребля функціонує стаціонарне відділення «Затишок» на 30 мість для постійного проживання одиноких громадян похилого віку в якому проживає 30 осіб.

В 35 населених пунктах району працює 40 соціальних працівників відділення соціальної допомоги вдома, які обслуговують 640 чол. і надають понад 30 видів різних соціально-побутових послуг.

 Соціальним робітникам для покращення їхньої роботи  в 2017р. закуплено  40 сумок, 40 тонометрів, 13 велосипедів.

ЦРЛ

Першочерговим завданням влади в ході реформування галузі охорони здоров`я стоїть покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров`я всіх рівнів та покращення надання якості медичної допомоги населенню району.

  Калинівська центральна районна лікарня являється багатопрофільним медичним закладом, який надає спеціалізовану вторинну медичну допомогу населенню району і обслуговує 58 тис. 281 чоловік. В складі ЦРЛ функціонує стаціонар на 225 ліжок по 12 профілям та поліклініки на 500 відвідувань в зміну.                                                  

  Сьогодні в лікарні працює колектив медичних працівників кількістю 550 чоловік, який об’єднує 97 лікарів,  241 чоловік  середнього медичного персоналу, молодшого та обслуговуючого персоналу – 212 чоловік.

  Бюджет Калинівської ЦРЛ на 2017 рік з урахуванням змін затверджений в сумі 42 млн. 989 тис. 600 грн. За 10 місяців поточного року видатки склали 31 млн. 653 тис. 500 грн.

З різних джерел фінансування додатково надійшло 3 024 801 грн.

Із районного бюджету виділено 1 млн. 532 тис. 801 грн.

Протягом поточного року проводилось забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну. Для цього по програмі Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетом виділено 918 321,00 грн.

На сьогоднішній день в достатній кількості заготовлено овочів: картопля, буряк, морква, капуста. В необхідній кількості є в наявності та заплановані кошти для придбання  крупи, макаронні вироби, олія, риба морожена, кури, яловичина свіжа, молоко.

Завершено капітальний ремонт клініко-діагностичної лабораторії Калинівської ЦРЛ. Проведена заміна водопостачання та водовідведення, електропостачання, дверних блоків. Виконано облицювання  та оздоблення стін, стелі та підлоги. Кабінети лабораторії облаштовані згідно санітарно-гігієнічних норм.

Виконано поточний ремонт в кабінеті № 16 поліклініки.

В рентгенкабінеті поліклініки проведена заміна водопостачання та водовідведення, електропостачання.

Проводиться благоустрій з покриттям плиткою площадок та доріжок 1400 кв.м.

Проведено капітальний ремонт куточку реабілітаційного затишку для людей з обмеженими можливостями та учасників АТО, що перебувають на стаціонарному лікуванні.

Витрачено 717 тис 700 грн., з них: обласний бюджет – 200 тис. грн..; районний бюджет – 285 тис. грн..; соц..економ. – 100 тис. грн.; 105 тис. грн.. – благодійні кошти від підприємств, організацій та підприємців.

 Виконано утеплення фундаменту, поточний ремонт та фарбування фасаду корпусу № 3

Для дооснащення лікувально-діагностичним обладнанням лікарні з державного бюджету виділено 1 млн.200 тис. грн.

У 2017 році закуплено:

Інфузомат (насос шприцевий)– 2 шт. – 45,6 тис. грн..

Монітор пацієнта – 2 шт.- – 71,8 тис. грн..

Пульсоксиметр – 6шт.- – 46,65 тис. грн..

Шафа сухожарова ГП-40 – 2 – 19,25 тис.грн.

Стерилізатор повітряний ГП – 20 – 1 шт. – 13,1 тис. грн..

Камера ультрафіолетова – 1шт. – 7,8 тис. грн..

Лампа операційна однокульова – 2 шт. – 98,0 тис.грн.

Лампа операційна двокульова – 1 шт. – 78,0 тис.грн.

Апарат ШВЛ – 1 шт. – 250 тис. грн..

Холтер добового АТ ТА ЧСС – 1 шт. – 62 тис. грн..

Електрокардіограф 3-х канальний – 2шт. – 32,92 тис. грн..

Електрокардіограф 1 канальний – 4шт. – 53,0 тис. грн..

Мікроскоп бінокулярний – 1 шт. – 13,2 тис. грн..

Мікроскоп монокулярний – 10 тис. грн..

Аналізатор біохімічний МБА – 540 – 2 шт. – 41,5 тис. грн..

Термостат сухоповітряний ТС – 20, ТС-80 – 2 шт. – 29,5 тис. грн..

Дефібрилятор – 1 шт. – 98,59 тис. грн..

В цьому році в    березні місяці було відкрито в новому приміщенні підстанцію Екстреної медичної допомоги

Первинна медико-санітарна допомога

В закладах охорони здоров’я первинного рівня створено належні умови для перебування пацієнтів та роботи медичних працівників.

В серпні поточного року в с. Чернятин завершено ремонт комплексного приміщення, де функціонує фельдшерський пункт, дитячий садочок та сільська рада.

В вересні цього року розпочав роботу новостворений фельдшерський пункт в с. Голендри. Будівля була реконструйована і капітально відремонтована жителями громади, яких згуртував депутат райради Андрійчук С.С.

Успішно функціонує Бережанська лікарська амбулаторія сімейного типу, яка після капітального ремонту була реорганізована з ФАПу. Лікарю було надано службову квартиру зі всіма зручностями. В даний час проводиться утеплення приміщення за кошти сільської ради, районної ради та кошти обласного конкурсу розвитку територіальних громад.

В цьому році проведено утеплення будівлі ФП с. Забара, встановлений паркан, проводиться благоустрій території.

Продовжується робота по реконструкції приміщення будівлі Пиківської дільничної лікарні та створення на її базі соціальної лікарні з цілодобовим перебуванням осіб похилого віку. Основні витрати на себе взяло місцеве сільськогосподарське підприємство на чолі з депутатом районної ради Кірічуком В.В.

Зроблений ремонт в Ново-Пиківському фельдшерському пункті з заміною вікон, дверей, підлоги і стелі. Облаштовані нові сходи і пандус.

Протягом року було закуплено:

-       3 електрокардіографа «Юкард» з дистанційною передачею електрокардіограм;

-       2 пульсоксиметра;

-       2 апарати УВЧ;

-       3 компютери зі сканерами;

-       20 апаратів для вимірювання артеріального тиску;

-       Для денних стаціонарів закуплено штативи та нову білизну.  Загальна сума складає 400 тис. гривень.

        На медичні препарати для невідкладної допомоги виділено –                      110 тис. гривень.

       На безкоштовні рецепти для пільгових категорій населення виділено -    227 тис. гривень.

     На знеболюючі наркотичні засоби для онко хворих – 82 тис. гривень.

КУЛЬТУРА

   Попри   складну  економічну  ситуацію  збережено мережу  закладів  культури, кадровий  потенціал, створено  умови  для  задоволення  інформаційних, освітніх  та  культурно-мистецьких  потреб  населення. Станом  на  1 грудня  2017  року   в  районі  функціонує  81  заклад  культури, з  них: 40  клубних, 36  бібліотечних, 3  музеї, дитяча  музична  школа. При  клубних  установах  функціонує 267  клубних  формувань, учасниками  яких є  2858  чоловік, з  них  працює  21  колектив  з  почесним  званням  « народний »  та  « зразковий ».

     Культурно-дозвіллєва та культурно-освітня  діяльність закладів культури  направлена на подальше підтримання популяризації та збереження аматорського мистецтва, традицій народної культури, дотримуючись програм відродження та розвитку культурних традицій українського народу.

     Традиційно    щороку  проводиться  Всеукраїнське  свято сатири та гумору “ І  я  знов  живий , світ  оглядую”, присвячене  дню 

народження  поета-гумориста  С.В. Руданського , яке в  2009  році  набуло  статусу  Всеукраїнського  і    збирає  тисячі   мешканців  району.

На  базі  клубних  установ  району  проведено:  районний  фестиваль дитячої естрадної пісні  « Веселі дзвіночки »   та   районний конкурс  дитячої  та  юнацької  творчості «Зорепад-2017»  головною метою яких  є  пошук та відкриття молодих талантів. Проведено  районне  фольклорне  свято « Чопова  криниця-душі  моєї  джерело »,  обласний  фестиваль-конкурс « Музика  літа ».

Традиційно  проводиться  районний  конкурс  читців «Кобзар  і  Україна », присвячений  пам’яті  Т.Г.Шевченка  та  районний  конкурс читців , присвячений  пам’яті  С.В.Руданського.

В районі проведено  культурно-мистецькі  заходи  до  Дня  Незалежності  України, Дня  Державного  Прапора  України.

Рік  як  завжди  буде  завершено    відкриттям  Новорічної  ялинки  та  Новорічно- різдвяними  заходами, учасниками  яких  є  понад  1  тисячу  чоловік.

  5  бібліотек  району: Калинівська  центральна  районна, Комінарівська, Іванівська, Павлівська, Черепашинецька  бібліотеки-філії  є  переможцями ІІІ-раунду  Міжнародного  проекту «Бібліоміст». Читаці  даних  бібліотек  мають  можливість  скористатися   інтернетом  та  іншими  послугами.При  центральній  районній  бібліотеці  працює  літературне  об’єднання  « Калинове  намисто »  та « Сузір’я ».

 Дитяча  музична  школа  забезпечує навчально-виховну  роботу,спрямовану  на  забезпечення  творчого, інтелектуального, духовного  розвитку  дітей. Нараховує    контингент  320   учнів  і  має  7  відділів.  Викладачі та  учні     музичної  школи  є  постійними  учасниками  районних, обласних, Всеукраїнськиї  та  Міжнародних культурно-мистецьких  заходів

   За  11  місяців  поточного  року  вдалось  забезпечити  зростання  показників  щодо  поліпшення  матеріально-технічної  бази  установ  культури  району, а  саме:  ремонти  будівель  та  приміщень, впровадження  ресурсно-енергозберігаючих  технологій. Проведено  капітальні  та  поточні  ремонти  у  16  закладах. Придбана  музична  та  звукопідсилююча апаратура, меблі, комп’ютерне  обладнання, сценічні  костюми.

  В 2017 році після  капітального  ремонту відкрито: конференц зала районного будинку культури:

Мирненський   сільський  будинок  культури та  Байківський  сільський  будинок культури, в  якому  облаштовано  спортивна  кімната  і  дитячий  майданчик.

У Черепашинецькому та Писарівському  сільських  будинках  культури  відкрито  тренажерні  зали. Проведено відновлювані роботи в Калинівській музичній школі внаслідок вибухів боєприпасів на території 48 арсеналу міністерства оборони України.

   В  планах  на  2018  рік :

- завершення  капітального  ремонту  Корделівського, Котюжинецького  сільських   будинків   культури  та  Антонопільського  сільського  клубу.

 Протягом поточного року посилена увага приділялася ремонту і будівництву доріг та дорожнього освітлення. Так, на дорозі державного значення Вінниця-Житомир від військової частини А1119 до в’їзду в м.Калинівку встановлене нічне освітлення на відстані майже 3 км, що сприяє безпеці руху автотранспорту та пішоходів.

   В с.Сальник побудовано дорогу протяжністю понад 1000 м  з асфальтним покриттям.

        Здійснено асфальтне покриття при в’їзді в с.Хомутинці протяжністю майже 1 км.

        2 км асфальтної дороги з тротуаром побудовано в с.Черепашинцях та 1 км  першого шару асфальтного покриття укладено в с.Корделівка.

     Освіта

Виховання майбутніх поколінь тісно пов’язано з модернізацією системи освіти.

В районі функціонує 12 дошкільних навчальних закладів та 13 навчально-виховних комплексів, в яких виховується 964 дитини. При загальноосвітніх навчальних закладах здобувають дошкільну освіту 96 дітей віком від 5 до 6 років.

Мережа загальноосвітніх шкіл в районі складає 31 заклад, в яких навчається 3607 учнів (13 шкіл І-ІІІ ступеня, 6 шкіл І-ІІ ступеня, 13 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»)

Створення комфортних умов для навчання, виховання та розвитку  учнів і вихованців  в навчальних закладах  – є одним з основних завдань, які ставить перед собою районна рада.

В 2017 році загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Чернятин почала працювати  в статусі навчально-виховного комплексу школа-дошкільний навчальний заклад. В навчальному закладі проведено реконструкцію приміщення для  відкриття дошкільної групи на 40 вихованців, облаштований спортивно-ігровий майданчик, модернізовано харчоблок (проведено утеплення, перекрито дах, виконано всі внутрішні роботи по підключенню комунікацій).

Зроблено капітальний ремонт приміщення бувшого ДНЗ цукрового заводу с. Корделівка. 1  червня 2017 року  покращили умови перебування в закладі  дошкільнята (63 дітей), які перейшли з приміщення ДНЗ с. Загребельні в гарне по  сучасному  облаштоване приміщення  ДНЗ с. Корделівки.

В цей важкий час спільними зусиллями районної ради та місцевих громад, спонсорів проводяться роботи по  відкриттю дитячих садочків,  де їх не було.

В с. Дружне проводяться роботи щодо відкриття дошкільної установи на 30 вихованців. На даний час до приміщення підведена вода, електрика та каналізація, придбано та встановлено сантехніку, зроблена підлога, виконані роботи по внутрішній шпаклівці стін; закуплено меблі (шафи, столики, стільці, ліжка з матрацами) в групи. На прилеглій території проводяться роботи по облаштуванню ігрового майданчика.

На виконання урядової програми щодо енергозбереження в районі продовжуються роботи по завершенню на перехід котелень на альтернативні види палива в загальноосвітніх навчальних закладах с. Писарівка, Черепашинці  та Нова Гребля.

кошторисної документації  для переведення газових  котелень на альтернативні  види палива  у 6 школах  (с.Глинськ, с.Радівка, с.Уладівка, с.Мирне, с.Хомутинці, с.Люлинці, с.Шепіївка, с.Жигалівка).

 Проводиться утеплення фасадів приміщень в школах району  с. Лемешівка, с.Шепіївка,  с.Мирне, с.Хомутинці, с. Заливанщина, с. Лісова Лисіївка та в садочках с.Радівка, с.Гущинці

Продовжуються роботи по утепленню фасадів школи в с.Польова Лисіївка, с.Люлинці,.

В навчальному закладі с.Писарівки проведено ремонт спортзалу, харчоблоку та майстерень в цокольному поверсі. Всі роботи виконувались господарським способом, кошти використовувались лише на закупівлю матеріалів.

В ЗОШ І-ІІІ ст..с.Нова Гребля проведено вибірковий капітальний ремонт підлоги в 6 класних кімнатах. В ЗОШ І-ІІІ ст..с.Черепашинці здійснено капітальний  ремонт  фойє 1-го корпусу.

Крім  капітального ремонту  шкільної їдальні  в ЗОШ І-ІІІ ст..с№2 с.Пиків було здійснено внутрішнє оздоблення стін та стелі в 1-му навчальному корпусі, а також замінено віконні блоки в бібліотеці та майстерні.

В багатьох школах району проведена значна робота по заміні  старих віконних блоків на сучасні енергозберігаючі.Загалом в 2017 році   у 10 школах  та 1 садочку  замінено  на енергозберігаючі -  159 вікон та 32 дверних блоків.

За літній підготовчий період до нового навчального року здійснено заміну вікон на енергозбережувальні, зокрема  в ЗОШ І-ІІ ст. с. Нападівка (23в.), НВК ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ с. Жигалівка (28в.), ЗОШ І-ІІ ст. №2 с.Пиків (5в.),   НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ с.Грушківці (14 в.), ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Іванів (4 вікна та 2 дверей)

Діє напрацьований механізм харчування дітей 1-11класів. Велика робота пророблена по заготівлі овочів та фруктів загальноосвітніми навчальними закладами. Загалом для покращення та здешевлення харчування  в районі заготовлено:

-  картоплі - 29т,  буряка  - 6,2 т,   моркви   -4,5т,  капусти  -5т, цибулі –1,5т;

-  квашенини(огірків,  помідор,  капусти) –більше 4 т;  яблук 1,4 т.

Велика допомога надходить від місцевого самоврядування. За кошти субвенції с/р багато  школярів непільгової категорії (діти учасників ФТО, переселенці, малозабезпечені та інваліди 5-11 класів) забезпечені безкоштовним харчуванням  в с. Нова Гребля, с. Голендри, с. Заливанщина, с. Мізяків,  с.Мирне, с.Жигалівка, с. Писарівка, с. Хомутинці,  с. Черепашинці,   с. Чернятин,   с. Дружне,   с. Гущинці,   с. Глинськ,    с.Люлинці,  с.Корделівка, с. Польова Лисіївка,  с. Уладівське, с.Грушківці.      

 Велику допомогу в організації харчування надають господарники с. Нападівка, с.Пиків, с. Радівка, с.Черепашинці, с.Нова Гребля та інші.

Виконуючи програму «Шкільний автобус», учні району, які потребують підвозу (481), забезпечені регулярним підвезенням до шкіл. В поточному році 7 шкільними автобусами  підвозять 406 учнів.

 30.10. 2017 року отримали ще одного шкільного автобуса на с.Павлівку. Районна рада прийняла участь у співфінансуванні та виділила 381 тис.грн на придбання автобуса.

Для зміцнення матеріальної бази опорних шкіл придбано кабінети фізики та   мультимедійні комплекти в кабінети хімії  в ЗОШ с.Павлівка, с.Іванів, Корделівську та Гущинецьку  школи вартістю 500,0 тис.грн, а також мультимедійне обладнання в 15 загальноосвітніх навчальних закладів вартістю 805,0 тис.грн..

Для п’яти навчальних закладів придбано сучасні комп’ютерні класи на загальну суму 810 тис.грн.

Збільшується відсоток забезпечення дошкільних установ  комп’ютерами та підключення їх до мережі Інтернет.

На придбання спортивного обладнання для спортивних залів та спортмайданчиків виділено 925 тис. грн..

Своєрідним тестом на якість освітніх послуг для випускників загальноосвітніх навчальних закладів в Калинівському районі стала наймасовіша освітянська кампанія - зовнішнє незалежне оцінювання 2017.

 Організовано пройшла реєстрація учасників ЗНО на основну сесію. Директорами  загальноосвітніх шкіл  сіл Голендри, Уладівське, Мирне, Корделівка, Лемешівка, Грушківці, Гущинці було організовано безпечний підвіз та забезпечено своєчасне прибуття учнів до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

  У цьому році, як і в минулому, зовнішнє незалежне оцінювання в 11 класі поєдналося з державною підсумковою атестацієюРезультати зовнішнього незалежного оцінювання випускників Калинівського району (181 чол.) продемонстрували достатній рівень навчальних досягнень учнів з базових предметів.

Серед випускників 2016-2017 н.р. не було жодного, які отримали 200 балів за результатами ЗНО, хоча були учні, які отримали показники в межах 180-199 балів. З української мови – 16 чол., історії України – 9 чол., математики – 4 чол., біології та географії –  по 3 чол. Найкращий результат продемонстрували учні ЗОШ І-ІІІ ст..с.Павлівка: на 15 випускників 6 з найвищими балами.

За підсумками  ЗНО 2017 інформаційним ресурсним центром було складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінницької області. В даному рейтингу в 100 перших навчальних закладів потрапили і школи Калинівського району.

     ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Павлівка – 10 місце, рейтинговий бал 129,2

     ЗОШ І-ІІІ ст..№1 м.Калинівка – 37 місце, рейтинговий бал 123

     ЗОШ І-ІІІ ст..с.Радівка – 52 місце, рейтинговий бал 120,1

     Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2-гімназія – 53 місце, рейтинговий бал 119,9

     ЗОШ І-ІІІ ст..№3 м.Калинівка – 87 місце, рейтинговий бал 114,9.

  Калинівський район в 2017 році  прийняв участь в 14  обласному конкурсі розвитку територіальних громад , на конкурс було представлено 48 проектів, 43 з яких за кількістю балів були допущені до конкурсного відбору, в тому числі 2 проекти розроблені Калинівською районною радою «Чисте довкілля  - чисте сумління», та «куточок реабілітаційного затишку людей з обмеженими можливостями та учасників АТО» , що перебувають на стаціонарному лікуванні в Калинівській  ЦРЛ. Переможцями визнано по екологічному  спрямуванні 5 проектів , по інших напрямках  21 проект, всього 26 проекти  та очікується співфінансування з обласного бюджету на суму 600719,67грн. та 602583,23 грн. відповідно.  Калинівською районною радою було направлено два екологічних  запити на придбання сміттєвоза та сміттєвих баків. Екологічні  запити  станом на грудень 2017року профінансовано з обласного  бюджету на суму 475 тис грн.. на придбання сміттєвих баків.

    Представники територіальних  громад (сільські голови та представники громадських організацій) навчались на тренінгах щодо написання грантових заявок.   

22.05.2017 року під час візиту представників Ришканського району Республіки Молдови до Калинівського району було проведено зустріч між сільськими головами Калинівського району та примарами Ришканського району, підписано протокол про наміри щодо розвитку торгівельно-економічномічної та гуманітарної співпраці.   

Працівники Калинівської райради та сільські голови  приймали участь в заходах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  по роз’ясненню нових умов 14 обласного конкурсу розвитку територіальних громад, з урахуванням децентралізації та перерозподілу місцевих бюджетів,  в консультаціях  для представників органів місцевого самоврядування з питань грантової діяльності, в  семінарі організованого  для територіальних громад Вінницької області з висвітлення кращих практик з питань енергозбереження та енергоефективного використання ресурсів «Кращі практики по впровадженню енергозберігаючих та енергоефективних технологій в громадах Вінницької області», прийняли участь в навчально-презентаційних заходах з висвітлення кращих практик з залучення коштів на розвиток громад Вінницької області, яке було здійснено в рамках серії кущових семінарів в тому числі в с.Павлівка, Калинівського  району, організованої та проведеної спільно з  Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

 В серпні 2017року  в м. Калинівка   районною радою з  Вінницькою обласною асоціацією місцевого самоврядування організовано семінар-нараду з переможцями 14 обласного конкурсу проектів територіальних громад   по обміну найкращим досвідом та навчанню  щодо написання грантових заявок.    

  Представники районної  ради та громадських організацій прийняли участь на Координаційній нараді в Мурованокуриловецькому районі щодо написання грантових проектів ОМС  серпні  2017 р.Представники місцевого самоврядування, громадські активісти, представники ЗМІ за підтримки «Вінницького прес-клубу»  прийняли участь у ряді зустрічей та регіональних он-лайн зустрічей   на тему децентралізації в рамках субпроекту «Регіональні голоси за демократію -1», «Регіональні голоси за демократію – 2». Мета заходу – інформаційно-консультативна кампанія щодо роз’яснення актуальних питань реформування у районах області з найбільш актуальних питань впровадження змін на місцях.Представники районної ради, громадських організацій,  представники місцевого самоврядування та сільгосппідприємств району  прийняли участь у навчально - виставкових семінарах організованих представниками Голандії (посольства Королівства Нідерландів в Україні) щодо  державно приватного партнерства FoodTechLinkУкраїна.Мета даних  заходів була в налаштуванні співпраці, забезпечення українського ринку інноваційним обладнанням та новітніми пакувальними рішеннями для харчової промисловості.

На завершення звіту хочу подякувати за ділову співпрацю, порозуміння та оперативність у вирішенні актуальних питань територіальних громад голові РДА Гаврилюку В.О, начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації.

Керівникам:

Правоохоронних органів

Аліменку Юрію Олександровичу

Кубику Дмитру Миколайовичу

Василяку Максиму Васильовичу

Скічку Петру Анатолійовичу

 

Дорожних, газової служб

Лукащуку Анатолію Федоровичу

Колісніченку Олександру Михайловичу

Гилюку Олегу Васильовичу

Мульському Аркадію Івановичу

Арменакяну Охіку Ішхані

 

Шиманському Петру Констянтиновичу

Наборському Сергію Івановичу

 

Директорам промислових підприємств

Остапенку Анатолій Васильович

Васківнюку Миколі Васильовичу

Ломачевському Сергію Миколайовичу

Пророку Леоніду Олександровичу

Літвінчуку Віктору Анатолійовичу

Гончаруку Анатолію Івановичу

Єгоровій Ніні Василівні

Вдовиченку Олександру Васильовичу

Сушку Володимиру Івановичу

 

Особлива подяка районному військовому комісару за проведення мобілізаційних робіт.

Районна рада відкрита для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень та діловихпропозицій.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація