Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань
Презентація до Виступу голови Бережанської громади на Загальних зборах уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування
Ремонт спорзалу Корделівської СЗШ І-ІІІ ступенів
Відкриття садочка в Новій Греблі
Благоустрій с. Черепашинці
Дороги
Зупинки нашого району
ЗДО с. Нова Гебля
Будинок культури с. Польова Лисіївка
Будинок культури Котюжинецької територіальної громади
Будинок культури Павлівської територіальної громади
Нова амбулаторія в с. Сальник

Відремонтовані вікна, покрівля та стіни, завезене нове обладнання, меблі та відремонтовано дорогу – відтепер жителі села Сальник, що на Калинівщині,  отримуватимуть якісну медичну допомогу. Вона стала доступнішою та ближчою.

Нова амбулаторія сімейної медицини нині відкрила двері для пацієнтів і запрацювала на повну потужність. Як розповів голова  Калинівської районної ради Василь Поліщук,  питання будівництва амбулаторії  для мешканців Сальника завжди було актуальним.

- Впродовж багатьох років жителі села отримували медичну допомогу у приписній дільниці Калинівської центральної районної лікарні. Після утворення Калинівської об’єднаної територіальної громади, фельдшерсько-акушерський пункт села був приєднаний до Павлівської амбулаторії. Для зручності пацієнтів сімейний лікар приїжджав на прийом у Сальник. Проте умов для надання якісних медичних послуг у старій та невеликій будівлі ФАПу не було. Тому й виникло питання відкриття у Сальнику амбулаторії та виділення під медичний заклад нового приміщення, - розповідає голова райради. 

Відтепер це лікувальний заклад у якому є електрокардіографи,  кабінет щеплень, оглядовий кабінет, палата денного стаціонару. Амбулаторія   надаватиме допомогу усім жителям села, яких нараховується близько двох тисяч.

- Ми обслуговуємо одну тисячу дев’ятсот двадцять три мешканці села, тож потреба у медичному закладі велика - каже Ольга Шимотюк – завідувачка амбулаторією,  - Людям похилого віку, пенсіонерам важко добиратися до Калинівки. Тож відтепер вони отримуватимуть якісну медичну допомогу, не витрачаючи час на дорогу, - додає медик.

Нова амбулаторія розмістилася в адміністративному приміщенні сліьської ради. До цього часу у величезній будівлі використовувалося лише кілька кімнат, в який знаходиться Сальницька сільська рада. Приміщення велике, обігріти пустуючі кімнати було не рентабельно, тому впродовж багатьох років сільська рада опалювалась електричними обігрівачами, у минулому році тут було встановлено котел на твердому паливі й проблема із опаленням фактично була вирішена. Тепер цей котел зможе обігрівати й амбулаторію.

Звіт голови районної ради за 2017 рік (МЕДИЦИНА)
Звіт голови районної ради за 2017 рік ( КУЛЬТУРА, ОСВІТА)
Реконструйована Центральна площа
ФАП с.Голендри
ФАП с.Забара
Калинівська ЦРЛ
Зупинки територіальних громад
ЗОШ с.Гущинці
ЗОШ с.Уладівка
ЗОШ с.Н.Пиків
ЗОШ - дитячий садочок с.Заливанщина
Дитячий садочок с.Чернятин
Дитячий садочок с.Писарівка
Дитячий садочок с.Бережани
Дитячий садочок с.Нова Гребля
Дитячий садочок с.Сальник
Будинок культури с.Бережани
Будинок культури с.Байківка
Дитячий садочок с.Дружне
Дитячий садочок с.Корделівка
Дитячий садочок с.Глинськ
Дитячий садочок в с.Гущинці
Візит делегації Республіки Молдова
Відкриття Калинівського центру екстреної медичної допомоги
Будинок культури с. Мирне
Св’ято сатири та гумору ім.Степана Руданського 15 січня 2017 року
ФАП в с.Бережани
Будинок культури с. Пиків
Черепашинецька територіальна громада
Мирненська сільська рада
Заливанщинська сільська рада
ФАП с.Черепашинці
Будинок культури с.Черепашинці
Дошкільний заклад с.Мізяків
Будинок культури с.Заливанщина
Дошкільний заклад с.Жигалівка
Дошкільний заклад с.Шепіївки
Дошкільний заклад с.Хомутинці
Дошкільний заклад с.Пиків
Дошкільний заклад с.Котюжинці
Дошкільний заклад с.Мізяків
Дошкільний заклад с.Лемешівка
Котельня Чернятинської ЗОШ

      Встановлено опалювальний котел на твердому паливі в стінах ЗОШ I-II ст. с.Чернятин.Значну частину коштів на закупівлю котла, виділено з районного бюджету  Чернятинської сільської ради і ТОВ «Прилуцьке» придбано електрообладнання та проведено роботи.Транспортні витрати взяв на себе депутат районної ради Моргунський С.В.

Котельня Польоволисіївської ЗОШ -дитячий садочок

     Загальна сума вартості придбання котла та матеріалів становить 134,0 тис. грн.56,5 тис. грн.  виділено із районного бюджету, 77,5 тис. грн. із бюджету Кіровської сільської ради.

Котельня Калинівської дитячої музичної школи

     Реконструкція котельні з встановленням котла на твердому паливі в Дитячій музичній школі становить 198 791 грн. вказана сума коштів виділена з районного бюджету.

Котельня Котюжинецької ЗОШ

     За ініціативою депутата районної ради Лученка Г.В. з районного бюджету виділено кошти на придбання твердопаливного котла в місцеву школу.

Будинок культури с.Хомутинці
Тестовий

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація