Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Центром зайнятості проведено зустріч з новообраним головою Новогребельської ОТГ

Новогребельська ОТГ

В грудні 2017 року у Калинівському  районі створено об'єднану територіальну громаду, до якої входять с. Нова Гребля, с. Чернятин.

 З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до мешканців територіальної громади Калинівським центром зайнятості 19.01.2018 року проведено зустріч із головою  Новогребельської об’єднаної територіальної громади Порхун Віталієм Леонтійовичем.

Директор центру зайнятості Ткачук Ігор Петрович презентував послуги державної служби зайнятості, озвучив проблемні питання щодо подолання безробіття членами громади, сприяння легалізації зайнятості, створення нових робочих місць, приділив увагу питанню організації громадських робіт за активної співпраці виконавчого комітету сільської ради з розширенням видів громадських робіт у напрямку допомоги  сім’ям, члени яких загинули, постраждали, чи є  учасниками АТО та зазнали негативного впливу в наслідок збройного конфлікту, та особам з інвалідністю.

Під час зустрічі укладено угоду про співпрацю та обговореноможливість організації віддаленого робочого місця для  представника служби зайнятості з метою надання соціальних послуг мешканцям територіальної громади та вирішення інші питань пов’язаних з вирішенням питань безробіття.

 Бажаємо новій громаді якнайшвидше пройти шлях становлення та досягти успіху та добробуту.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація