Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Асфальт замість бруківки

    Нове асфальтне покриття замість бруківки з’явилося на вулиці Шкільній у Черепашинцях. До того ж дорогу облаштовано тротуаром.
 
    За словами Черепашинецького сільського голови Наталії Черниш, проектно-кошторисна документація на облаштування тротуару була зроблена ще у 2013 році. Але лише у минулому році з державного бюджету було виділено 167 тисяч гривень на будівництво дороги.
    -З цих коштів усе й почалося, - каже Наталя Черниш. – Ми відразу ж закупили за них будівельні матеріали. А на реконструкцію тротуару були виділені кошти з місцевого бюджету – районного та сільського. Вагому допомогу у ремонті тротуару та будівництві дороги надало нам місцеве сільгосппідприємство – СТОВ «Промінь».  Його директор Іван Боримський особисто контролював увесь хід будівельних робіт, допомагав нам коштами та робочою силою. Одночасно із будівництвом дороги і тротуару, ми зайнялися благоустроєм придорожньої території. Працівники сільгосп-підприємства, школи, сільської ради розчистили чагарники, повикорчовували їх, завезли землю та засіяли траву.  Мешканці вулиці Шкільної, коли побачили такі зміни, і собі намагаються упорядкувати  обійстя, поставити новий паркан, щоб не спасувати.
     Спільними зусиллями у Черепашинцях було побудовано 950 метрів тротуару та майже 2 кілометри нової дороги. Будівельні роботи на цьому не припинилися, надалі новий тротуар з’явиться вздовж усієї нової дороги.
 
    -Це приклад того, як за допомогою інвесторів можна втілити у життя великі проекти, - розповідає голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. – Кошторисна вартість будівництва тротуару була біля мільйона, ми ж витратили на всі роботи до шестиста тисяч гривень. Дорога плюс розв’язки до неї обійшлися у шість мільйонів сто тисяч гривень. Її будівництво фінансували «Вінницький облавтодор» та СТОВ «Промінь». Місцеве господарство, яке очолює Іван Боримський, вклало у будівництво дороги та реконструкцію тротуару більше одного мільйона гривень. Частину матеріалів на будівництво дороги виділила районна рада за рахунок спонсорської допомоги. Допоміг і директор Калинівського машзаводу Анатолій Остапенко, на його підприємстві було виготовлено  металевого містка й встановлено працівниками біля ставка.
 
    У Калинівському районі це вже друга вулиця, яку заасфальтували у нинішньому році господарським шляхом. Кілька місяців тому заасфальтовано вулицю Першотравневу у Хомутинцях.  А днями працівники Калинівського райавтодору  розпочали  ремонт вулиці Соборної у Корделівці.
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація