Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Дороговартісне обладнання для Калинівської ЦРЛ

За останні декілька місяців завдяки благодійникам вдалось по максимуму забезпечити районну лікарню всім необхідним для боротьби з коронавірусом: комплектами захисного одягу, медичними рукавичками, окулярами та рамками, масками, сотні літрів засобу для дезінфекції.

Завдячуючи співпраці голови Калинівської районної ради Василя Поліщука та головного лікаря ЦРЛ Владислава Головащенка з  благодійним фондом вдалось отримати один з найнеобхідніших в період пандемії елемент лікування – апарат штучної вентиляції легень.

За кошти благодійного фонду «Твоя опора» для Калинівської центральної районної лікарні було закуплено швейцарський апарат ШВЛ HAMILTON-C1, вартістю близько 1млн грн.

Обладнання вже встановили та ввели в експлуатацію в реанімаційному відділенні ковідного корпусу лікарні.

Даний апарат є експертного класу і може бути використаний як дорослим так і немовлятам.  - запевняє головний лікар ЦРЛ Владислав Сергійович. – До того ж він знадобиться і в подальшій роботі, адже призначений не лише для лікування хворих на Covid, а й  ряду інших хвороб.

Керівництво району та лікарні дякує працівникам фонду "Твоя опора" за їх неоціненний вклад  та допомогу у боротьбі з Covid-19 та сподіваються на подальшу співпрацю. 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація