Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Глава Уряду провів засідання Штабу з ліквідації наслідків НС

29 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  в Калинівці проів засідання Штабу з ліквідації наслідків пожежі на військових складах. Глава Уряду здійснив обліт місця події і проінспектував хід проведення всіх ліквідаційних робіт.

Відкриваючи засідання Штабу, він подякував усім службам, які оперативно й ефективно провели всі роботи з локалізації пожежі, евакуації людей із небезпечних територій, а також ліквідації наслідків вибухів.

«Дякую усім тим, хто з перших хвилин почав локалізацію  пожежі. Найголовніше - усі живі. Ми все відновимо, відбудуємо, жодного постраждалого  не залишимо без уваги. І тому зараз стоїть завдання - якісно організувати відновлення усіх помешкань, шкіл, інфраструктурних об’єктів, - сказав Глава Уряду. – Ми вже виділили одразу 100 млн грн, усі проблеми будуть вирішені». 

Причини події, підкреслив Прем’єр, встановить слідство.  

Володимир Гройсман  провів брифінг для  представників ЗМІ  та відвідав Павлівську середню школу, де вже повним ходом ідуть відновлювані роботи.

Прем’єр-міністр України  також зустрівся із  мешканцями с.Павлівки та запевнив жителів постраждалого села, що жодна родина не залишиться без допомоги. Кошти, які виділив Уряд на відновлювані роботи  вже до кінця дня будуть на рахунку в області, зауважив Володимир Гройсман.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація