Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Калинівщина відзначила День Незалежності

22 серпня відбулися  заходи присвячені  Дню Незалежності України, у яких прийняли участь Народний Депутат України Петро Юрчишин, голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, міський голова Анатолій Шамалюк, депутати обласної ради, представники  установ, організаційта  жителі міста.

Відеорепортаж

Святкування розпочалося із урочистостей, які проходили у залі Калинівської районної ради. На честь державного свята найкращі працівники району були нагороджені почесними грамоти районної ради та райдержадміністрації, а також  за значні заслуги перед краєм Петро Юрчишин вручив найактивнішим та поважним калинівчанам, воїнам-захисникам Подяки Верховної Ради України та грошові відзнаки.
На центральній площі Калинівки зібралося сотні калинівчан, аби всім разом відзначити свято української незалежності. Окрім державних свят,ще був один чудовий привід – відкриття оновленої центральної площі міста.

Вітаючи калинівчан із Днем Державного Прапора та 26-ю річницею незалежності України, Василь Поліщук  наголосив, що Державний Прапор є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності та зазначив,що незалежність – основне надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею багатьох поколінь українців. Мешканці нашого краю, своєю працею та трудовими здобутками вносять власну частку в загальнонародний добробут країни.
За підсумками роботи установ, організацій, підприємств промисловості та сільського господарства району за 2016 рік і 7 місяців 2017 року на районну Дошку Пошани цього року занесено 18 передовиків виробництва, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток незалежної демократичної держави та 5 трудових колективів району.  Свідоцтва про занесення на районну Дошку Пошани трудівникам було урочисто вручено головою районної ради Василем Поліщуком,головою райдержадміністрації Володимиром Гаврилюком.

По-особливому урочистим був момент підняття ДержавногоПрапора України.  У виконанні військового оркестру в/ч 3028 Національної гвардії України звучить державний гімн. Молоді юнаки та дівчата підіймають Державний Прапор України, а також прапори Вінницької області та Калинівського району. У супроводі гімну Євросоюзу піднято прапор Євросоюзу. 
Також вшанували пам'ять воїнів, які загинули захищаючи свободу та незалежність України. Разом з представнами громадськості, військовими, голова райради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, Народний Депутат України Петро Юрчишин поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям. Усі присутні низько схилили голови в хвилині мовчання, після якої пролунав військовий салют.
Врешті, центральної площею міста урочистим маршем, в супроводі духового оркестру, пройшли військовослужбовці в/ч 3028 Національної гвардії України.
Незалежність, здобута 26 років тому, стала для калинівчан ще одним вагомим приводом для гордості за свій край, власну, вільну та незалежну державу.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація