Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Координаційна рада з питань взаємодії первинної та вторинної ланок медицини по наданню медичної допомоги населенню

4 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Василя Поліщука і першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Пачевського та за участі сільських голів, завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів, керівників первинної та вторинної ланок закладів медицини району та депутатів районної ради відбулось засідання координаційної ради.

На порядок денний засідання винесено ряд важливих питань. Зокрема, про роботу комунального підприємства «Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та про взаємодію первинної та вторинної ланок медицини по наданню медичної допомоги населенню.

В ході обговорення було вказано на ряд недоліків та недопрацювань в роботі головного лікаря  Калинівського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Житовоза .

  • Наразі фельдшерсько-акушерські пункти – одна з невід’ємних складових первинної ланки системи охорони здоров’я сільської місцевості. – каже голова районної ради Василь Поліщук. Проте згідно нової медичної реформи вони залишились без державної підтримки, а тому відповідальність за утримання всіх ФАПів районна рада бере на себе.

Згідно рішення 31 сесії районної ради на фінансування фельдшерсько-акушерських пунктів з районного бюджету вже було виділено 800 тис. грн. Див. http://kalynivka-rr.pp.ua/novini/24-grudnya-vidbulos-zasidannya-chergovoi-sesii-rajonnoi-radi-7-sklikannya/

 У зв’язку з відходом значної чисельності населення до об’єднаних територіальних громад, було б доречно зменшити  обслуговуючий персонал медичного закладу. Однак, з існуючого штатного розпису Калинівського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги , можна побачити, що персонал адміністративного корпусу закладу з моменту його створення, не змінювався і наразі є «роздутим». Районна рада вимагає зменшення чисельності управлінських посад,  завдяки чому вдасться підвищити заробітні плати  медичного персоналу фельдшерсько-акушерських пунктів. А також повернути до штатного розпису посади у фельдшерсько-акушерських пунктах, які були безпідставно скорочені.

За підсумками засідання координаційної ради, головному лікарю Юрію Житовозу доручено в двохтижневий термін підготувати пропозиції по вирішенню питань, що обговорювались на засіданні та подати  на розгляд постійній комісії з гуманітарних питань, соціального захисту та охорони здоров’я населення.

На останок, голова районної ради Василь Поліщук закликав сільських голів та депутатів районної ради активніше агітувати населення, щодо підписання декларацій з місцевими лікарями, адже саме це формує розмір надходжень з бюджету на медицину.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація