Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

На території району введено режим надзвичайної ситуації

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 березня 2020р. №82 «Про введення режиму надзвичайної ситуації на території Калинівського району» на території Калинівського району з 00 год. 01 хв. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року вводиться режим надзвичайної ситуації. 

У зв’язку іззапровадженням режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом небезпечної інфекційної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, закликаємо населення дотримуватись необхідних обмежень задля збереження свого життя і здоров’я та рідних і близьких людей!

Наголошуємо: надзвичайна ситуація — це спеціальний тимчасовий правовий режим, що виникає у зв’язку з порушенням нормальних умов життя і діяльності людей через аварію, катастрофу, стихійне лихо або епідемію. Під час надзвичайної ситуації влада, а особливо служби цивільного захисту працюватимуть у спеціальному режимі: буде  посилено охорону громадського порядку та інформування громадян, здійснюватиметься дезінфекція об’єктів і територій,  інші протиепідемічні заходи.

На час дії надзвичайної ситуації потрібно самоізолюватись  і максимально зменшити виїзди за межі населених пунктів. Залишаючись вдома, ви знижуєте ризик зараження!

 Тільки разом ми зможемо подолати будь-які виклики! Тож, у випадку підозри на захворювання, негайно телефонуйте до сімейного лікаря! Повідомляйте лікарям тільки правду, не приховуючи жодної інформації і пам’ятайте, що своєчасне звернення до лікаря рятує життя!

Будьте свідомі, будьте здорові!

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація