Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Працівників культури та майстрів народної творчості Калинівщини привітали з професійним святом

 

Напередодні свята, сьогодні у Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівників будинків культури, викладачів музичної школи, бібліотекарів, учасників аматорський колективів – усіх, хто зберігає та примножує джерела духовності та краси українського народу з професійним  святом привітали голова районної ради Василь Поліщук та заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський.

Керівники району щиросердно побажали теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

«Впродовж року ми відзначаємо безліч свят і всі вони супроводжуються роботою саме працівників культурної сфери життєдіяльності. Ви даруєте людям духовне задоволення, щастя й радість, просуваючи саме українську культуру, яка є унікальною, колоритною й оригінальною. Ми ж в свою чергу обіцяємо і надалі підтримувати Вас та дбати про матеріальне забезпечення  та оновлення закладів культури.» - каже голова районної ради Василь Поліщук.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація