Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Презентація книг подільських митців

Розбудова української держави неможлива без розвитку книговидання. Воно відіграє важливу роль у самоусвідомленні нації, формуванні культури, духовності та водночас є свідченням національно-культурного відродження українського народу.

Задля підвищення актуальності  книги серед населення в Калинівському районному будинку культури 25 червня відбулася презентація книг вінницьких письменників. На заході власні твори прочиталивінницькі  митці  Вадим Вітковський, Михайло Каменюк, Жанна Дмитренко, Руслана Мельничук.

Голова районної ради Василь  Поліщук сказав: «Дуже важливо, щоб у бібліотеках були книжки саме місцевих авторів, такі твори дають можливість більше дізнаватися про історію краю, його людей,  прищеплювати любов до рідної землі. Адже для кожного з нас історія України починається з його малої батьківщини. Наші люди – високоосвічені, високодуховні  і заслуговують жити в комфортних умовах, тому ми надаємо підтримку письменникам та поетам не лише з нашого району, а й з Вінниці».

Вінницька обласна організація спілки письменників України передала понад 300 книг до Калинівської районної бібліотеки. Це видання двадцяти місцевих авторів, які придбали за рахунок районного бюджету.

Практика закупівлі книг, яку започаткували в Калинівському районі вже має підтримку і в інших районах області, які також мають наміри закуповувати книги для свої бібліотек.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація