Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Щодо важливості дотримання протиепідеміологічних заходів

У Калинівському районі спостерігається загрозлива тенденція до збільшення захворюваності на Covid-19. Якщо вона зберігатиметься надалі, а чинні протиепідемічні заходи не дадуть очікуваного ефекту,ми знову повернемось до жорстких правил карантину.

Тож звертаємося до жителів громади! Не ставтеся до заходів карантину легковажно. Щоб уникнути  погіршення епідемічної ситуації та знизити  ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити  захисну маску у громадських місцях,  дотримуватися  соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки,  уникати  скупчення людей,  дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть здоров’я своє, своїх рідних та медичних працівників.

 

Велика подяка від жителів Калинівського району  медичним працівникам, які у складних умовах залишаються на своїх робочих місцях, ризикуючи своїм здоров’ям та  цілодобово лікують наших громадян.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація