Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

У районі продовжуються заходи щодо попередження випадків захворювання на коронавірус

Сьогодні пандемія коронавірусу в Україні набирає обертів, та попри це в районі поки не зареєстровано жодного випадку захворюваності.  Задля ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана з епідемічним спалахом небезпечної інфекційної хвороби COVID-19 щоденно здійснюється ряд заходів.

Як і весь минулий тиждень, сьогодні, працюючим підприємствам та державним установам району розносили марлеві пов’язки, які кожного дня шиють на  благодійній основі працівники ПрАТ «Калина», учні та вчителі Писарівської ЗОШ.

Також продовжується роздача матеріалів для виготовлення антисептичних засобів для рук. (Інструкцію з виготовлення антисептика в домашніх умовах можна знайти перейшовши за посиланням http://kalynivka-rr.pp.ua/novini/u-kalinivskomu-rajoni-vzyalis-za-masove-vigotovlennya-antiseptikiv-u-domashnih-umovah/ )

Відгукнувся на прохання про допомогу і соціально-відповідальний бізнес нашого району, який згуртувався навколо боротьби з поширенням коронавірусної  інфекції. Практичного кожного дня від когось надходить матеріальна допомога для Калинівської центральної районної лікарні. 

Сьогоднішній день не був винятком.  Один з постійних меценатів виділив на харчові потреби лікарні 400 літрів соняшникової олії, яку використають для приготування їжі пацієнтам та працюючому персоналу закладу.

Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук дякує всім небайдужим людям, які  надають посильну фінансову допомогу районній лікарні та допомагають тим, хто цього потребує.  

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація