Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Урочисто відкрито оновлений сільський будинок культури у с.Павлівка

Напередодні свята весни і краси, 7 березня,  в с.Павлівка відбулась приємна для жителів громади подія. Урочисто відкрито оновлений сільський будинок культури. Сучасно облаштоване приміщення, гарні зала, сцена та інтер’єр гостинно зустрічали присутніх.

 З визначною подією павлівчан приїхали привітати заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління культури і мистецтв облержадміністрації, заслужений артист України Станіслав Городинський, голова районної ради Василь Поліщук та голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

Для сільської бібліотеки представники області подарували книги, які надруковані за сприяння Вінницької ОДА  за рахунок коштів обласного бюджету.

 «Ми зібрались в гарному та ошатному будинку культури. Все це – результат роботи не тільки влади, громадськості, а й жителів села» -подякував усім, хто долучився до цієї справи. «Будуємо Європу в нашій країні уже зараз», - сказав голова районної ради Василь Поліщук.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ 1

 Усіх, хто допомагав в оновленні сільського будинку культури нагородили Подяками. А кожній присутній жінці  вручили квіти.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ 2

 Учасники художньої самодіяльності села та району підготували глядачам щирі українські пісні та вірші. Гарного настрою додали виступи жіночого самодіяльного ансамблю та дитячого духового оркестру Павлівського сільського будинку культури, військового духового оркестру Національної Гвардії України. 

Роботи з оновлення Павлівського будинку культури виконувались господарським методом. Були задіяні працівники соціальних закладів села та будівельники інших організацій. За кошти районного бюджету на загальну суму 450 тис.грн., спонсорську допомогу було проведено ремонт та закуплено предмети інтер’єру, меблі в глядацьку залу, гримерну та облаштовано інші приміщення. 

В планах Павлівської територіальної громади – до кінця року провести утеплення фасаду сільського будинку культури, використовуючи кошти сільського бюджету. А також в найближчий час зробити перекриття даху загальноосвітньої школи, збудувати стадіон зі штучним покриттям, а також відремонтувати автошляхи у селі.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація