Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

В перший день літа відкрився дитячий садочок в Корделівці

Вчора, у Міжнародний день захисту дітей, у Корделівці відчинив сої двері оновлений дитячий садок «Пролісок».

А поки дорослі готувалися до урочистостей відкриття до-шкільного закладу, малеча узялась активно випробовувати усі нові гойдалки, каруселі та ігрові майданчики. Чи не найбільшим попитом у цей день користувався дерев’яний вантажний автомобіль, який на суботнику в минулому році змайстрували працівники Корделівського комбікормового заводу. Здається, усі малюки встигли тут «проїхатися» у кузові та «покерувати» у кабіні. Емоцій малечі не передати словами.

Шість довгих років громада боролася за повернення дитячого садка. Усі ці роки на кожному судовому засіданні разом з представниками сільської ради відстоювала  позицію громади прокурор Калинівської місцевої прокуратури Вікторія Шиманська, також велику підтримку надавав і голова районної ради Василь Поліщук.

У приміщенні дитячого садка  майже все було зруйновано. Відродження дитсадка довелося розпочинати майже з нуля, брати участь у різних конкурсах, вишукувати кошти з сільського бюджету. Дуже допомогли місцеві  жителі і підприємці, які допомагали виконувати ремонтні роботи, закуповували для дитячого садка необхідне обладнання тощо.

Спільними зусиллями  впродовж двох років майже зруйнована будівля перетворилася на ошатний та привабливий дитячий садок. Мешканці села не скупилися на гарні слова вдячності та захоплення.

-Тут дуже гарно, - Тетяна Ключківська разом зі своїм маленьким сином Артемом оглядають кімнати дитячого садочка. – Дитячий садочок дуже потрібний для дітей, адже тут діти краще розвиваються та навчаються. Син вже проситься у дитсадок, тут все нове – меблі, іграшки. І головне, до цього дитячого садочка нам ближче добиратися.

-У мене вже повиростали діти, онуки, але сподіваюсь, що ще будуть онуки і вони ходитимуть у цей дитячий садок. Адже тут все дуже гарне, - ділиться враженнями Антоніна Ратковська. – І дай Боже, здоров’я усім, хто допоміг реалізувати усе це у життя.

А праці, коштів та сили у відбудову дитячого садка було вкладено чимало.

 -Коли ми вперше прийшли до цього дитячого садочка, побачили зарослі дерев та кущів. Очам було страшно, а руки бралися до роботи і робили. Тут працювали будівельні бригади й фактично кожного дня працювали й працівники дитячого садка, - пригадує завідуюча Корделівського дитячого садка Олена Андрущук. - Нове приміщення дитячого садка дуже гарне і зручне. На відміну від попереднього, тепер у нас є актова зала, кабінет медсестри. Замість двох спалень маємо три, у кожній віковій групі є окремий санвузол. Облаштовано окремий санвузол і для працівників, що також дуже важливо. Новий дитячий садок розрахований на дев’яносто діток і на сьогодні він вже повністю укомплектований. На п’ятнадцять дітей більше тепер відвідуватимуть дитсадок.

У дитячого садка все зроблено зі смаком та з врахуванням усіх вимог до організації виховного та навчального процесів. Нові меблі, яскраві килими, різнобарвні іграшки, цікаві малюнки на стінах та ігрові майданчики очікують на своїх маленьких вихованців. Реалізувати усе це у життя Корделівській сільській раді допомогли районна влада, місцеві приватні підприємці та меценати. Багато хто з них завітали з подарунками та щирими словами привітань на свято. Радість свята розділили з корделівчанами народний депутат України Петро Юрчишин, голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, , начальний районного відділу освіти Сергій Ференець, генеральний директор фірми «Вінницябуд» Володимир Гігінеішвілі.

-Найголовніше – хотіти щось робити, а сили знайдуться. Коли ти бачиш результати праці, знаєш, що це потрібно для мешканців твоєї громади ти вишукуєш усі можливі сили, - зазначає Корделівський сільський голова Людмила Дудар. – Коли ми ремонтували стіни, робили дах, все сприймалося по-іншому, а сьогодні, коли бачиш остаточний результат, серце радіє й на душі дуже радісно.

 За небайдужість, ініціативність, працелюбність, народний депутат України відзначив Подяками Верховної ради України найактивніших учасників відновлення цього закладу, персонал цього закладу, мешканців громади. Також, парламентар вручив їм грошові винагороди. А самому садочку народний обранець, в якості подарунку передав мультимедійний комплект (професійний проектор та екран) завдяки якому навчальний та розважальні процеси у цьому садочку будуть цікавими та корисними для малечі.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація