Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

В районному Будинку культури 16 листопада святкували День працівників сільського господарства

В районному Будинку культури 16 листопада святкували День працівників сільського господарства. Привітати представниківтрудових колективів агроформувань, фермерів, територіальних громад прийшли заступник голови районної ради Микола Господарець, голова райдержадміністрації Вололимир Гаврилюк, начальник управління агропромислового розвитку  Олександр Поліщук.

Заступник голови районної ради Микола Господарецьсказав: «Робота в сільському господарстві – це один із видів діяльності, яка супроводжує нас протягом життя. З роками змінився підхід в сільському господарстві, з’явилася комп’ютеризована техніка, але залишилися важливість і необхідність праці хлібороба».

«Саме ви, шановні працівники сільського господарства, показуєте сьогодні приклад, як потрібно працювати. Врайоні  очікується отримати валовий збір  зернових культур близько  203,3 тис. тонн. Середня урожайність на круг  складатиме  не менш як  - 72,2 ц/га, що є рекордним показником.Утримується  10,6тис. голів ВРХ.Завдяки старанням хліборобів, досягнення у сільському господарстві збільшуються з кожним  роком» - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк. Також відзначив допомогу сільгсопформувань в ремонті закладів соціальної сфери села

Слова шани і поваги також висловив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Поліщук, який зауважив: «Практично кожна родина Калинівщини причетна до цього свята. Агропромисловий комплекс  району сьогодні є одним з найпотужніших на теренах області. Здійснює свою сільськогосподарську діяльність на площі 68 тисяч гектарів. Більше 80 агроформувань різної форми власності здійснюють господарську діяльність. Район протягом багатьох  років займає лідируючі місця в області в галузях рослинництва та тваринництва»

За досягнення найкращих показників з виробництвасільськогосподарської продукції Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено ряд працівників сільськогосподарської галузі.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація