Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

В РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРОЛУНАЛИ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 6 березня, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Жінки Калинівщини приймали найщиріші поздоровлення та найкращі побажання від  заступника голови районної ради Миколи Господарця, першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, заступника Калинівського міського голови Олександра Щьова.

- Жіноцтво уособлює в собі все найдорожче, що є у нашому житті: ніжність і лагідність, спокій і надійність, вірність і витримку. Одному Богу відомо, що робили б ми - чоловіки, якби поряд з нами не було Вас. Ви володієте величезною силою – жіночністю, яка здатна творити дивовижні речі. Отож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за ваші турботи і старання, за вашу любов. Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Нехай нинішня весна принесе на своїх крилах  лише прекрасне" - зазначив заступник голови районної ради Микола Господарець.

За сумлінну працю,  вагомі досягнення в соціально-економічний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня вручено Почесні грамоти Калинівської райдержадміністрації та районної ради сорока жінкам району. Серед них: СЕЛІЗАР Юлія Миколаївна - заступник керуючого справами - начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер районної ради, АЛІМЕНКО Ганна  Миколаївна - лікар акушер-гінеколог акушерського відділення Калинівської центральної районної лікарні, ВАТАМАНЕСКУ Ангеліна Володимирівна - викладач сольного співу  Калинівської музичної школи, ДИШКАНТ Неля  Олександрівна - бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А1445, КОЗИРСЬКА Людмила  Анатоліївна - швачка швейної дільниці №1 ПрАТ "Калина та багато інш.

Незвичайну музичну програму до свята підготували аматори районного Будинку культури. Добре відомі українські пісні у натхненному виконанні артистів, мабуть, ще раз нагадали всім присутнім у залі, що в світі панує весна та кохання.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація