Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

«Ваш путівник кращими книгами Агати Крісті»

 
До 130 річниці від дня народження найпопулярнішої, найвідомішої письменниці детективного жанру Агати Крісті присвячена віртуальна книжкова виставка «Ваш путівник кращими книгами Агати Крісті», яка представляє твори майстра з фонду нашої бібліотеки.
Цікаво, що детективи А. Крісті відрізняються від стереотипів «поліцейського роману». У її книгах відсутні описи жахів, насильства, катувань, у них немає смакування жорстокості та садизму. Критики називають її твори «інтуїтивними» детективами, у яких розкриття злочину відбувається завдяки притаманній героям психологічній проникливості. Твори А. Крісті видані величезними тиражами в усіх країнах світу 100 мовами. У 1958 році Крісті обрали президентом Детективного клубу і вона залишалася на цьому посту до кінця життя. За літературні заслуги її було подаровано дворянський титул. Агата Крісті удостоєна ордена Британської Імперїї. ЮНЕСКО оголосило її найбільш друкованою письменницею світу.
Ім’я Агати Крісті увіковічнено у світовій літературі численними шедеврами її авторства. Справжнє ім’я письменниці – Агата Мері Кларисса Маллоуен. Будучи письменницею, драматургом і прозаїком, її книги до сих пір продаються мільйонними тиражами.
Познайомитись з творчістю письменниці можна завітавши до нашої бібліотеки.
 
Ви зможете здійснити попереднє замовлення літератури та повернути раніше взяті книги, зателефонувавши за номером: (04333) 2- 19- 29, а також призначити дату та час відвідування бібліотеки.
Чекаємо на Вас!!
 
Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація