Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Виграно 5 проектів екологічного спрямування

П’ять проектів екологічного спрямування, підготовлених територіальними громадами району: Павлівською, Пиківською, Писарівською, Уладівською,  та Калинівською районною радою, стали переможцями 14-го обласного конкурсу проектів  розвитку територіальних громад.

Вінницька обласна рада оприлюднила тільки  перелік проектів – переможців екологічного спрямування. Решту переможців буде оголошено пізніше.

Тепер громади матимуть змогу поліпшити стан довкілля у своїх населених пунктах за рахунок фінансування з обласного бюджету. Фондом конкурсу передбачено фінансування проектів – переможців з Калинівщини на суму 600 719 гривень. Ці кошти підуть на озеленення територій, вдосконалення систем збору твердих побутових відходів.

Наприклад, проект Павлівської сільської ради передбачає благоустрій місць збору твердих побутових відходів шляхом облаштування майданчиків для збору сміття та встановлення контейнерів для роздільного збору ТПВ, а також озеленення села.

Подібну спрямованість має і проект Калинівської районної ради «Чисте довкілля – чисте сумління». Він передбачає виготовлення та встановлення у кожній територіальній громаді району контейнерів для збору твердих побутових відходів та сортування сміття. Для його реалізації планується залучити не тільки кошти Фонду конкурсу, але й  районного бюджету та бюджетів сільських рад.

Проект Писарівської сільської ради має назву «Посади дерево – створи парк для відпочинку». За словами сільського голови Вадима Гайдая, завдяки проекту в селі хочуть створити зону відпочинку, висадити дерева, облаштувати невеликий парк.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація