Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Звернення керівництва району (30.04.2020)

Взаєморозуміння, довіра та підтримка між медичними працівниками та громадськістю життєво важливі, а особливо під час таких викликів, як пандемія. Тому найкращий спосіб не дати лікарям втратити свою мотивацію – це нагадати, як ми високо цінуємо професію, яку вони обрали.

Керівництво району висловлює щиру вдячність медичним працівникам та працівникам лабораторного центру, які без вихідних та святкових днів продовжують щоденну боротьбу з невидимим ворогом. Завдяки їх самовідданій та невтомній праці, ми спостерігаємо швидкий темп одужання наших пацієнтів.

Наразі маємо 40 офіційно зареєстрованих випадки одужання від COVІD-19 (з них 28 медичних працівників), що підтверджено 2 лабораторними тестами. Сподіваємось і надалі спостерігати позитивну динаміку одужання.

Попри позитивну статистику,яка спостерігається у нашому районі вже шосту добу, говорити про  послаблення карантину зарано. Тому нагадуємо про важливість дотримання карантинних заходів: залишатися вдома, одягати захисну маску, регулярно мити руки  з милом, уникати контактів, тримати дистанцію.

Сповільнити поширення коронавірусу ми можемо лише разом!

Будьте здорові. Бережіть себе і своїх близьких!

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація