Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Про Калинівський район

Про район

1. Історико - географічна довідка

Калинівський район знаходиться в північній частині Вінницької області, вздовж берегів річки Південний Буг та річки Жердь. Також на території протікають річки Згар, Десна, Снивода, Постолова, які належать до басейну Південного Бугу. Територія району відноситься до  зони  лісостепу. Грунти головним чином мало- і середньогумусні чорноземи, однак на значних площах є опідзолені. Клімат помірно континентальний.

Калинівський район знаходиться в межах Придніпровської височини.  Рельєф району – рівнина з абсолютними висотами  від 240 до 290 м, порізана сіткою рік, ярами і балками. В географічно-структурному відношенні район розташований у західній частині Українського кристалічного масив.

Калинівський район утворено в 1923 році. Територіально він межує на півночі з Козятинським районом, на північному заході – з Хмельницьким, на південному заході – з Літинським, на півдні - з Вінницьким, на південному сході – з Липовецьким, на сході – з Погребищанським районами.    

Адміністративним центром району ємістоКалинівка, яке знаходиться практично в центрі району, за 26кмвід Вінниці.Через територію району  проходитьелектрифікована та три одноколійних дороги. Їх довжина  становить близько 100 км. В районі знаходиться автомобільних доріг всього 384км, в т.ч. місцевого значення 346,5 км: територіальних - 27,1 км, обласних - 158,9 км, районних – 160,5 км. Основними автотранспортними магістралями є автобусні маршрути обласних сполучень Київ – Вінниця, Біла Церква – Вінниця, Хмільник – Вінниця, Літин – Вінниця, Вінниця – Житомир.

Територія району нараховує 1096кв.км, що складає 4,2% області.

В районі широко розповсюджені природні мінеральні будівельні матеріали: глина, пісок, суглинок, граніти. Виявлені родовища граніту поблизу сіл Іванів, Гущинці, Писарівка, Черепашинці, поклади каоліну поблизу сіл Байківка, Грушківці. В гранітах Іванівського родовища міститься 25-30% цінного мінералу гранату.

На території Калинівського району знаходиться два заказники для охорони високопродуктивного еталонного насадження сосни, розташовані в Калинівському лісництві. Зоологічна пам’ятка природи „Боброве поселення” створена для збереження цінних рідкісних в області хутрових звірів на річці Згар. В с.Дружелюбівка знаходиться парк-пам’ятка садово - паркового мистецтва „Саджавка” площею 12га, створений з метою збереження старовинного парку, закладеного в кінці 18 століття.

Найбільшими селами району є Іванів з населенням 5,1 тис.чол., Павлівка – 4 тис.чол., Корделівка – 3,4 тис.чол., Гущинці – 2,7 тис.чол., Пиків – 2,5 тис.чол., Сальник – 1,8 тис.чол.

Згідно статистичних даних в 58-инаселених пунктах проживає  58,3 тис. жителів. Працездатного – 30 тис.чоловік. Більше як дві третини населення району, а це  39,3 тис. осіб, проживає у сільській місцевості, що становить 67,4%. В місті проживає 19,0 осіб, що становить 32,6%.

Всього зайнято в сільськогосподарському виробництві 2,5 тис.чоловік (22,7%), в промисловості – 3,0 тис.чоловік (27,2%), в будівництві - 0,3 тис.чоловік (2,7%), на транспорті - 0,5 тис.чоловік (4,5%), в освіті – 2,0 тис.чоловік (18,2%), в охороні здоров’я та соціальній допомозі – 1,0 тис.чоловік (9%). Всього працюючих у всіх сферах економіки 9тис.чоловік.

Систему місцевого самоврядування в районі представляє міська рада та 28 сільських рад. Створено об’єднану територіальну громаду (ОТГ), в яку ввійшла Калинівська міська  рада та Дружелюбівська сільська рада.

2. Промисловість

Калинівський район має багатогалузевий промисловий комплекс, провідне  місце в якому займає харчова галузь. В районі функціонують промислові підприємства шести галузей промисловості, основними з яких є харчова, машинобудування  і  металообробка, деревообробна, легка, добувна.

Район спеціалізується по виробництву продовольчих товарів. Питома вага виробництва товарів народного споживання  району від загального випуску промислових товарів становить 65,9%.

На території району функціонують підприємства:

- Овечацьке місце провадження діяльності ДП „Укрспирт” - спирт етиловий з харчової крохмаловмісткої сировини;

-  ТОВ „Еко-Сфера”  -  соки, концентрати, безалкогольні напої;

- ПрАТ „Калинівський машинобудівний завод” – обладнання для цукрової, хлібопекарської, молокопереробної галузей, запчастини до сільськогосподарської техніки;

-  ПАТ  „Іванівський спецкар’єр” -  виробництво щебеневої продукції;

- ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління» Писарівський кар’єр - виробництво щебеневої продукції;

- ПАТ Калинівське районне підприємство „Агромаш” – виробництво та ремонт грунтообробної сільськогосподарської техніки;

-  ПрАТ „Калина”  -  швейні  вироби;

-  ТОВ «ВФ „Дом” -  столярні вироби (вікна, двері);

-  ТОВ „Термінус” –  столярні вироби (вікна, двері);

 -  ТОВ «Діваріо» - виробництво дерев’яних конструкцій;

-  ТОВ „Калинівський молокозавод” -  твердий сир, масло, спред.

-  ТОВ «Солодка хата» - кондитерські вироби.

-  ТОВ „ТРАУ НУТРИШИН УКРАЇНА” – виробництво та реалізація кормів для тварин;

           -  ПрАТ «Корделівський обласний міжгосподарський комбікормовий завод» - складське господарство.

Підприємствами району засічень -березень 2017 року вироблено промислової продукції в діючих цінах на суму 206,5млн.грн., що більше в 2 рази обсягів відповідного періоду минулого року.

За січень –березень 2017року до зведеного бюджету мобілізовано 83556,7тис.грн.  при  плані  73110,3 тис.грн., що становить 114,3%. В тому числі надходження до державного бюджету виконані на 122,8%, так як при плані 33329,4тис.грн. надійшло 40957,9тис.грн.

За січень – березень 2017 рокумісцевий  бюджет  виконано  на 140,4%(фактично  надійшло  18132,9  тис.грн. при плані 12913,7 тис.грн.), в т.ч. районний бюджет без ОТГ –  на 127,8%  (10066,7тис.грн.при плані 7875,0 тис.грн.).

До Пенсійного фонду фактично надійшло 36,1тис.грн., що становить 102% до плану.

3. Сільське господарство

Калинівськийрайон по характеру виробництва відноситься до сільськогосподарсько-промислових районів.  Родючість грунтів у середньому становить 56 балів по вмісту гумусу.

Земельні угіддя становлять 108578га, з них: сільгоспугідь - 82861га, в т.ч. орної землі - 70327га.

Сільгосппідприємства району використовують 51104 гаріллі, особисті  підсобні господарства та орендовані ними землістановлять 14556га,   фермерські господарства  використовують  2,59 тис.га.

Земель налічується:

¾зайнятих лісом        -       14 552 га

¾ставками                   -       2023 га

¾садами                      -       1243 га

¾пасовищами             -       6890  га

¾сінокосами               -       4433  га

            Основною спеціалізацією сільськогосподарських підприємств всіх форм власності в рослинництві є вирощування зернових культур (озима та яра пшениця, ярий ячмінь, кукурудза, горох, гречка) і технічних культур (цукрові буряки, соя, соняшник, озимий ріпак), в тваринництві - виробництво м’яса, молока та яєць.

           Сільськогосподарськими підприємствами за січень - березень 2017 року:

¾вирощено м’яса в живій вазі          -     6156 ц    (104%)

¾реалізовано м’яса в живій вазі       -     4242 ц    (60%)

¾вироблено молока всього               -     47884 ц    (114%)

           Надій на одну корову                    -      1593 кг молока  (117%)

Середньодобові прирости ВРХ            –      611 г  (123%)

           Середньодобові прирости свиней         -      292 г  (92%)

           Станом на 01.04.2017 року кількість поголів’я становить:

      ВРХ          –     11689 гол.

      Корови     –     3104 гол.

      Свині        –     4718 гол.

      Вівці         –     222 гол.

      Коні          –     101 гол.

      Птиця       –      125164 тис.шт.

      Всього      –     12297 ум.гол

  Сільськогосподарську діяльність на території району здійснює78агроформування, в т.ч.  сільськогосподарських виробничих кооперативи – 2, приватних підприємств – 9, товариств з обмеженою відповідальністю – 15, дослідних та державних сільгосппідприємств – 5, селянсько – фермерських господарств – 47. Крім того,одноосібних господарств нараховується 17,9 тисяч.

В районі є ряд господарств, які займаються певною спеціалізацією, серед них в рослинництві:    

¾     по вирощуванню та реалізації елітного насіння зернових культур: Уладово-Люлинецька дослідна селекційна станція, ДП ДГ „Артеміда” м.Калинівка, ДП ДГ „Корделівське” с.Корделівка;

¾     по вирощуванню та реалізації елітного насіння картоплі: Опорний пункт інституту картоплярства УААН;

¾     по вирощуванню та реалізації репродукційного насіння зерновихкультур: ПП „Радівське” по ВСГП с.Радівка;

в тваринництвідля покращенням продуктивних та племінних якостей сільськогосподарських тварин в районі функціонують племзаводи:

¾  по розведенню української чорно-рябої молочної породи ВРХ: ПП „Радівське” по ВСГПс.Радівката ДП ДГ „Артеміда”м.Калинівка

¾  по розведенню м’ясної абердин-ангуської породи ВРХ: ДП ДГ „Артеміда” м.Калинівка.

Крім того, працюють  племінні репродуктори:

¾     по розведенню симентальської породи- СТОВ „Агрофірма „Вахнівка”;

¾     по розведенню свиней великої білої породи – ДП ДГ „Артеміда”.

4. Будівництво і транспортно-комунальна мережа

Будівельний комплекс району нараховує 2 будівельних організації: районне дорожнє підприємство „Калинівський Райавтодор”, філія „Калинівська ДЕД” ДП „Вінницяоблавтодор”.

 Існуєряд приватних фірм, які здійснюють будівельні та ремонтно – будівельні роботи згідно європейських стандартів, зокрема ПП «Спецмонтаж», ПП «Електромонтаж», ТОВ «Леон-Ш» та інші. 

Транспортний комплекс району представляють такі організаціі: ТОВ „Калинівське АТП - 10509”, приватні фірми ПП „АВ Транс”, ТОВ „Вікинг”, ТОВ „СТО „Автоцентр”, ПП „А.В.Поліщук”, 6 приватних перевізників.

 Мережа автомобільних доріг по району складає 384 км, в т.ч. державного значення – 37,5 км. Мережа автомобільних доріг місцевого значення  складає 346,5 км, в т.ч. територіальних – 27,1 км, обласних – 158,9 км, районних – 160,5 км.

Нараховується доріг з твердим покриттям 337,2 км,  асфальтобетоном  і чорним покриттям – 219,7 км, біле шосе – 66,1 км, бруківка – 55,6 км., з ґрунтовим покриттям – 10,1 км.

Усі населені пункти району мають під’їзні дороги з твердим  покриттям та повністю забезпечені автобусним сполученням.

5. Підприємництво

Відповідно до Урядових Програм в Калинівському районі продовжується реалізація курсу ринкових реформ, невід’ємною частиною якого є всебічна підтримка розвитку малого та середнього бізнесу.

Зареєстровано 389 малих підприємств, з них 320 діючих.

Кількість малих підприємств на 10 тисяч населення становить 53 одиниць. 

За січень – березень 2017 року зареєстровано суб’єктів підприємницької діяльності:

         -  фізичних осіб       –   140  чол.;

         -  юридичних осіб   –   13 чол.

В сфері малого бізнесу діє 47 селянсько-фермерських господарств (площа земель, які знаходяться в їх користуванні – 2589,3 га).

Всього в малому бізнесі зайнято біля 5 тисяч чоловік. На малих підприємствах працює 1,4 тис.осіб, що становить 10,8% від загальної кількості працівників, зайнятих в усіх сферах економічної діяльності

З метою спрощення процедури надання адмінпослуг населенню та видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, успішно функціонує Центр надання адміністративних послуг.

6. Соціально – культурна сфера

На території району виходить друкований засіб масової інформації – районна газета "Прапор перемоги".

Майже 3 тисячі жителів міста і сіл району об’єднані в колективи аматорського мистецтва, які діють у клубних закладах, з них 18 носять високі звання «народних» і 4 «зразкових», які є постійними учасниками районних, обласних, Всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

При закладах культури працює 246 клубних формувань та гуртків народної творчості, з них 25 клубів за інтересами, 185 колективів художньої самодіяльності, учасниками яких є 2800 чоловік.

В січні місяці традиційно проводиться театралізоване свято сатири і  гумору, присвячене дню народження поета і гумориста С.Руданського. На День молоді відбувається районний конкурс дитячої та юнацької творчості „Зорепад”. Щороку проводиться районний фестиваль дитячої естрадної пісні „Веселі дзвіночки”, метою якого є пошук і відкриття молодих талантів у різних номінаціях.

В районі  створено 3 музеї. Музейні фонди нараховують понад 2 тисячі експонатів. Існує 149 пам’яток культурної спадщини району, серед яких найвідоміші: Іванівський замок (1596р.), монастир 18 століття та римо-католицький костьол Діви Марії (1780р.), Новогребельська Михайлівська церква (1701р.), Пиківський костьол Пресвятої Трійці (1777р.).

В районі функціонує:

Бібліотек                                                                                36

Бібліотечний фонд району                                                      402565 тис.примірн.

Всього працівників бібліотек                                                  55 чол.

Будинків культури                                                                 23

Сільських клубів                                                                   17

Кінозалів                                                                                1

Всього працівників клубних установ                                        66 чол.

Кількість дитячих музичних шкіл                                            (292 діт.)

Викладачів музичних шкіл                                                         30 чол.

Всього в системі культури працює                                             179 чол.

Всього закладів культури                                                           81

Калинівська земля багата літературними, науковими та політичними діячами. В с.Хомутинці народився фольклорист С.В.Руданський, в селах Мончинці та Іванів – українські письменники С.П.Колеснік та О.Ф.Чорногуз, в с.Мізяків – краєзнавець, історик та етнограф В.В.Боржківський, в с.Пиків – художник Атлантов В.М.

Серед наших земляків були і є відомі вчені. Це відомий український вчений селекціонер Л.Л.Семполовський та засновник Уладово-Люлинецької  дослідно-селекційної станції  доктор юридичних наук В.І.Семчик. Сьогодні працює на Уладово-Люлинецькій дослідно-селекційній станції доктор сільськогосподарських наук Розводовський А.М.

7. Гуманітарна політика

В районі функціонує Калинівський технологічний технікум, в якому студенти здобувають освіту з 6-и спеціальностей: технік-технолог, модельєр-конструктор, бухгалтер, технік-механік, технік-електрик, фахівець з перукарського мистецтва та декоративної косметики. У 2016 році, окрім традиційних спеціальностей, оголошено набір студентів на нову спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

 Функціонують два професійно – технічних  училища. Училище №21 м.Калинівки готує спеціалістів за спеціальностями: кухар, кухар-офіціант, електрогазозварювальник, швачка, конторський службовець.

Державний навчальний заклад Гущинецьке вище професійне училище с.Гущинці навчає учнів за спеціальностями: механік, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, оператор комп’ютерного набору.

Діє допоміжна Іванівська  школа-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку.

Освіта

У районі функціонує 36 загальноосвітніх шкіл, з них: 

школи І-IIIступенів – гімназія                                             1

школи І-IIIступенів                                                              19

школи I-ІІ ступенів                                                               12

школи  Iступеня                                                                     1

з них НВК                                                                               12

Загальна кількість учнів у денних загальноосвітніх школах      6119 чол.

Загальна кількість педагогічних працівників                             854 чол.

Середня кількість учнів на одного вчителя                                  7,2

Формується певна система роботи з обдарованими дітьми. Протягом навчального року в закладах освіти району функціонувало 4 класи з профільним навчанням, яким було охоплено 66 учнів. В школах функціонувало 15 гуртків. Гуртковою роботою охоплено 2618 учні (70%).

За рахунок варіативної частини навчального плану працюють курси за вибором, спецкурси, факультативи. Учні охоплені допрофільною підготовкою та навчаються за індивідуальною формою. Навчальні заклади району протягом навчального року постійно беруть участь в  обласних,  Всеукраїнських та Міжнародних  конкурсах.

Стан забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів навчальними комп’ютерними комплексами становить сто відсотків. Всього в загальноосвітніх школах  нараховується 417 одиниць комп'ютерної  техніки, 26 сучасних комп'ютерних класів, встановлено 34 мультимедійних проектори. На один персональний комп'ютер припадає 16 учнів.

Одним із найважливіших якісних показників інформатизації освітнього процесу є можливість оперативного доступу навчальних закладів до мережі Інтернет. Нині загальний стан підключення до Інтернету по районну  складає 100%.

Влітку в навчальних закладах працювало 4 табори, в яких оздоровилось 239 школярів. З місцевого бюджету було виділено 56,0 тис.грн. і направлено на організацію харчування дітей під час оздоровчої кампанії.

Згідно районної комплексної програми «Сільський автобус» протягом року до місць навчання підвозилося 749 учнів, близько 100 вихованців дошкільних навчальних закладів, для чого використовувалось 8 шкільних автобусів.

В районі працюють 2 позашкільних заклади системи освіти: Будинок дитячої творчості (1830 учнів) та ДЮСШ (341 учень). У минуломуроці в Будинку дитячої творчості працювало 100 груп за 7-ма напрямами, в яких займалось 1840 вихованців. Діти брали участь у 21  районному виховному закладі, 12 обласних, 4 Всеукраїнських та одному Міжнародному чемпіонаті.

Дошкільне виховання

Кількість дошкільних навчальних закладів(разом з НВК)                36

з них дошкільних навчальних закладів                                          24

     НВК „ЗОШ-ДНЗ”                                                                        12

Загальна кількість дітей у дошкільних закладах                         1885діт.

Кількість вихователів                                                                       216 чол.

Кількість вихованців на 1 вихователя                                                8,7

Дошкільною освітою охоплено 97%.

Фізична культура і спорт

Спортивні дитячо-юнацькі школи                                                                    2

Загальна кількість дітей у спортивних школах                                 687 діт.

Спортивні зали                                                                                 20

Стадіони                                                                                             1

Футбольні поля                                                                                  28

Спортмайданчики                                                                                73

В районі працює 2 спортивних школи: районна дитячо-юнацька спортивна школа „Авангард” та дитячо-юнацька спортивна школа районного відділу освіти, які проводять цілеспрямовану роботу з розвитку фізичної культури і спорту серед молоді.

 Існує фізкультурно-спортивне товариство „Колос”, громадська організація „Федерація гімнастики”, громадська організація «Федерація футболу», спортивні клуби «Лідер» та «Сокіл».

Система охорони здоров’я

Система охорони Калинівського району знаходиться в стадії реформування та розмежування первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги, визначення переліку послуг відповідно до рівня допомоги, визначення на законодавчому рівні гарантованого обсягу надання безоплатної медичної допомоги та переліку платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Завершено перший етап реформування, який, як основний захід, передбачав прийняття  змін до бюджетного кодексу  та централізацію  коштів  територіальних  громад  на рівні районного бюджету. В результаті завершення першого етапу реформування  22  грудня 2010  року  2-ю  сесією  6-го  скликання Калинівської районної ради створено комунальну установу „Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Таким чином, пройшло розмежування закладів, що надають первинну та  вторинну  медико-санітарну допомогу.

Другий та третій етапи передбачають поступове формування оптимальної мережі закладів вторинного рівня надання медичної допомоги. На даний час завершується ІІ етап реформування галузі охорони здоров’я.

До Центру відноситься відділення загальної практики сімейної медицини м.Калинівка, відділення денного стаціонару, кабінет профілактичних щеплень, підлітковий кабінет, лікар з функціональної діагностики та лікар педіатр-консультант.

На рівні сільської охорони здоров’я в структуру Центру входять 13 сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 1- м.Калинівки, 8 фельдшерсько-акушерських та 26 фельдшерських пунктів.

В структурних підрозділах Центру працює 260 працівників, в тому числі 55 лікарів, 132 середніх медичних працівники. Сімейний лікар обслуговує в середньому від 1200 до 1800 жителів. 

Багатопрофільним  районним медичним закладом, який надає спеціалізовану медичну допомогу, є й Калинівська центральна районна лікарня. В складі ЦРЛ функціонує стаціонар на 225 ліжок та поліклінічне відділення на 550 відвідувань за зміну. Забезпеченість населення району ліжками на 10 тис. чоловік становить 38,3.

У ЦРЛ функціонує 14 відділень з різним профілем ліжок, оснащено 6 операційних: хірургічна, лапароскопічна, офтальмологічна, отоларингоскопічна, гінекологічна та акушерська. Розгорнуто допоміжні відділення та служби: забору та переливання крові, патолого-анатомічна з гістологічною лабораторією, клініко-діагностична лабораторія, рентгендіагностика, фізіотерапевтичне відділення.

В ЦРЛ працює 105 лікарів, в т.ч. лікарів вищої категорії – 37, першої – 29, другої – 9; середніх медичних працівників – 242; молодшого та обслуговуючого персоналу – 229. Забезпеченість лікарями складає на 10 тис.населення 17,9, середнім медперсоналом – 41,2.

9. Торгівля та сфера послуг

Торгівельна мережа Калинівського району нараховує 303 підприємства роздрібноі торгівлі, з них 38 закладів громадського харчування. Працює 3 ринки торгівлі промисловими та провольчими товарами.

Побутовим обслуговуванням займається 25 суб’єктів підприємницької діяльності -юридичних осіб та 128 суб’єктів – фізичних осіб.

10. Соціальна політика

В районі проживає пенсіонерів всього                                                         17266чол

в т.ч. в сільській місцевості                          11860чол.

Кількість осіб, які одержують пенсію за віком                                           13636чол.            

           Кількість осіб, які одержують пенсію по інвалідності           2050 чол.

Кількість осіб, які одержують пенсію по втраті годувальника    925чол.

Кількість осіб, які одержують пенсію за вислугою років   522чол.

Кількість осіб, які одержують соціальну пенсію        133чол.

Багатодітних сімей,                    620

    в яких нараховується           2118 дітей

В управлінні праці та соціального захисту населення перебуває на обліку 18429 громадян пільгових категорій, з них:

                 1211  –   учасників Великої Вітчизняної війни;

   118    –   інвалідів війни;

                  104    –   учасників бойових дій;

                  5310  –   дітей війни;

                 175    –   осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Вс.Нова Гребля  функціонує будинок-інтернат для престарілих, в якому перебуває 29осіб. На обліку в територіальному центрі знаходиться 1151одиноких непрацездатних громадян, обслуговується на дому 637одиноких людей похилого віку.

39 соціальних працівників надають понад 20 видів допомог на дому одиноким людям похилого віку.

11. Політичні партії, профспілкові та громадські організації

У районі зареєстровано:

 -   85 осередків політичних партій, рухів та організацій;

                      -   66громадських організацій, об’єднань та спілок;

 -   63 релігійних громади різних віросповідань.

12. Сфера зв’язку

В районі діють такі установи зв’язку:

-        Калинівський центр поштового зв’язку №2;

-        Калинівський цех телекомунікаційних послуг №6.

В 2006 році відкрито цифрову АТС  на 3492 абонентських номери.

Районний вузол зв’язку обладнаний сучасними та зручними кабінами для виходу в Інтернет. Електрозв’язок об’єднує 1 міську і 27 сільських АТС, абонентами яких є близько 7,0 тис.чол. 

Всі населені пункти району електро- і телефонізовано. Калинівський район має стопроцентне покриття державних, обласних телеканалів та стійких мобільний зв’язок. Довжина кабельних ліній зв’язку по району становить 1818,5 км.

Загальна протяжність газових мереж по району складає 1112,9 км, в т.ч. довжина газопроводу високого тиску становить 185 км.

13. Зайнятість населення

Протягом  січня-березня 2017 року в Калинівському районному центрі зайнятості усього мали статус безробітниих 1805 осіб. З них жінок - 973, молоді до 35 років – 741.  Працевлаштовано 708 чол.  Всього безробітним у звітному періоді виплачено допомоги по безробіттю на загальну суму 4677 тис.грн. Продовжувалась робота щодо залучення безробітних до підприємницької діяльності. Отримали одноразову допомогу для започаткування власної справи 5 безробітних на загальну суму 42019грн.., на професійне навчання за рахунок коштів Фонду під замову роботодавців направлено 202 безробітних громадян.

На громадські роботи протягом січня-червня 2016 року направлено 23 чол., на тимчасові роботи 117 чол., на заробітну плату яким витрачено  15812  грн. коштів Фонду.

На обліку в центрі зайнятості протягом січня-червня перебувало 40 осіб з інвалідністю. Працевлаштовано 13 чол.

 В рамках професійного інформування використовуються семінари з безробітними. Особлива увага приділяється техніці самостійного пошуку роботи, орієнтації на самозайнятість. Семінари з техніки пошуку роботи проводились посесійно на базі центру зайнятості, відповідно до методичних рекомендацій, затверджених Державним центром зайнятості. За звітний період проведено 89 семінарів з техніки пошуку роботи, в яких взяло участь 1607 чол.  462  учасники семінарських занять працевлаштовані.  Скористалися профорієнтаційними послугами всього  1777осіб.

Проведено 48 семінари  з роботодавцями, в яких взяло участь 525 чол.

У січні-червні 2016 року в загальноосвітніх школах Калинівського району було проведено 15профорієнтаційних уроків на тему «Твоє професійне майбутнє», в яких взяло участь 217 учнів з метою надання консультацій щодо їх подальшого професійного вибору. 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація